Tabaklı Hazır Gıda Ürünleri

Nugget

Piliç eti ve yağı, en kaliteli baharat karışımları ile lezzetlendirilir. Forlama makinesinde nugget formu verilen karışım; sırasıyla ön unlama, sıvı kaplama, granül kaplama, kızartma, pişirme ve çabuk dondurma/soğutma işlemlerinden geçer. Taze ve dondurulmuş olarak satışa sunulur.
Şinitzel

Piliç eti ve yağı, en kaliteli baharat karışımları ile lezzetlendirilir. Formlama makinesinde şinitzel formu verilen karışım; sırasıyla ön unlama, sıvı kaplama, granül kaplama, kızartma, pişirme ve çabuk dondurma-soğutma işlemlerinden geçer. Taze ve dondurulmuş olarak satışa sunulur.
Kroket

Piliç eti ve yağı, en kaliteli baharat karışımları ile lezzetlendirilir. Formlama makinesinde kroket formu verilen karışım; sırasıyla ön unlama, sıvı kaplama, granül kaplama, kızartma, pişirme ve çabuk dondurma/soğutma işlemlerinden geçer. Taze ve dondurulmuş olarak satışa sunulur.
Cordon Bleu

Piliç eti ve yağı, en kaliteli baharat karışımları ile lezzetlendirilir. Formlama makinesinde cordon bleu formu verilen karışımın arasına kaşar ve Erpiliç Jambon yerleştirilip ikiye katlanır. Sırasıyla ön unlama, sıvı kaplama, granül kaplama, kızartma, pişirme ve çabuk dondurma/soğutma işlemlerinden geçer. Taze ve dondurulmuş olarak satışa sunulur.
Çıtır Burger

Piliç eti ve yağı, en kaliteli baharat karışımları ile lezzetlendirilir. Formlama makinesinde burger formu verilen karışım; sırasıyla ön unlama, sıvı kaplama, granül kaplama, kızartma, pişirme ve çabuk dondurma/soğutma işlemlerinden geçer. Taze ve dondurulmuş olarak satışa sunulur.
Bulgurlu Köfte

Piliç eti ve yağı, buğday unu, buğday ve mısır nişastası, soya proteini, bitkisel sıvı yağ, bitkisel lifler (bambu, bezelye, buğday lifi), tuz, baharat, stabilizör (sodyum polifosfat), maya, süt yağı, emülgatör (guar gum), renk maddeleri (Annatto-Bixin, Kurkumin)
Kadın Budu Köfte

Piliç eti ve yağına önceden hazırlanan haşlanmış pirinç eklenir, en kaliteli baharat karışımları ile lezzetlendirilir. Formlama makinesinde kadınbudu köfte formu verilen karışım, sırasıyla ön unlama, sıvı kaplama, kızartma, pişirme ve çabuk dondurma/soğutma işlemlerinden geçer. Taze ve dondurulmuş olarak satışa sunulur.
Misket Köfte

Piliç eti ve yağı, en kaliteli baharat karışımları ile lezzetlendirilir. Formlama makinasında misket köfte formu verilen karışım, sırasıyla kızartma, pişirme ve çabuk dondurma/soğutma işlemlerinden geçer. Taze ve dondurulmuş olarak satışa sunulur.
Parmak Köfte

Piliç eti ve yağı, en kaliteli baharat karışımları ile lezzetlendirilir. Formlama makinesinde köfte formu verilen karışım; kızartma, pişirme ve çabuk dondurma/soğutma işlemlerinden geçer. Taze ve dondurulmuş olarak satışa sunulur.
Hamburger

Piliç eti ve yağı, en kaliteli baharat karışımları ile lezzetlendirilir. Formlama makinesinde hamburger formu verilen karışım; kızartma, pişirme ve çabuk dondurma/soğutma işlemlerinden geçer. Taze ve dondurulmuş olarak satışa sunulur.
Göynük Köfte

Piliç eti ve yağı, soğan, dana yağı, galeta unu, bitkisel sıvı yağ, yumurta tozu, tuz, baharatlar ile lezzetlendirilir. Formlama makinesinde köfte formu verilen karışım; kızartma, pişirme ve çabuk dondurma/soğutma işlemlerinden geçer. Taze ve dondurulmuş olarak satışa sunulur.
Piliç Kebap

Piliç eti ve yağı, soğan, dana yağı, galeta unu, bitkisel sıvı yağ, tuz, soya proteini, baharatlar, antimikrobiyal (sodyum astat), antioksidan madde (sodium askorbat) ile lezzetlendirilir. Formlama makinesinde kebap formu verilen karışım; kızartma, pişirme ve çabuk dondurma/soğutma işlemlerinden geçer. Taze ve dondurulmuş olarak satışa sunulur.